„Ulica Krokodyli” – MZS Młodzi Zdolni Seksowni, Galeria Piec, Poznań, 2019

Ulica Krokodyli
MZS Młodzi Zdolni Seksowni, Galeria Piec, Poznań, 2019

Nie raz wspominaliśmy jak ważna dla nas jest ta dzielnica Poznania, która została nawet określona jako Mostowa District. Pełna czaru, wdzięku i nadzwyczajności.

▪︎ULICA KROKODYLI – to niczym składanie hołdu urokowi i solidności naszej dzielnicy. Tej dawnej i tej teraźniejszej, w której bierzemy czynny udział. Wśród której kręcą się studenci. .
▪︎ULICA KROKODYLI w czynach, to my i nasz wernisaż. Przedstawiamy więc wam opowiadanie. Opowiadanie będące introspekcyjnych zbiorem wspomnień, zbiorem wniosków z chwil. Wgłębiając się w dalsze pozytywne paradoksy. Oddając się pasji. Podziwiając otaczającą nas groteskę formy i tempa życia. .
▪︎ULICA KROKODYLI jest pewnego rodzaju frazą. W szczególności podsumowaniem oraz chęcią pokazania naszych działań, którym towarzyszy szaleństwo, nieokiełznanie, przepływająca energia no i tym razem jeszcze świeższa świeżość. .
▪︎Chcemy pokazać drogę przez sztukę i do sztuki (no i do Galerii Piec na ul. Krokodyli). Wszystko kolejno w obecności nastu twórców. Nowych twórców jak i tych ‘’starych’’, by pokazać jak nasza różnorodność współgra ze sobą. To pozytywna mieszanka, sprawiająca, że ten skrawek Poznania ma swój niepowtarzalny charakter, a i duszę. .

Uznaliśmy zatem, że właśnie z tym uwrażliwieniem na teraźniejszość, rozpoczniemy grudzień. ……

Opublikowano