Nagroda ENTRY 2026

Wyniki 23. edycji konkursu o Nagrodę Inicjatywy ENTRY
https://sdk.pl/galeria/wyniki-23-edycji-konkursu-o-nagrode-inicjatywy-entry/


Konkurs o Nagrodę Inicjatywy ENTRY, przeznaczony jest dla osób absolwenckich studiów magisterskich ASP w Warszawie. Celem Konkursu jest wspieranie młodych twórców i twórczyń wkraczających na ścieżkę artystyczną oraz umożliwienie rozpoczęcia samodzielnej działalności w pierwszym roku po uzyskaniu dyplomu.   
Nagroda przyznawana jest nieprzerwanie od 2002 roku. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez Państwa Agnieszkę i Pawła Gieryńskich oraz Pana Dariusza Wasylkowskiego we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 2003 roku Galeria Promocyjna przy Staromiejskim Domu Kultury współorganizuje konkurs.  
Corocznie przyznawane są dwie nagrody w formie jednorazowego stypendium pieniężnego i możliwości zorganizowania indywidualnej wystawy ze wsparciem merytorycznym i produkcyjnym Galerii Promocyjnej. 

Organizatorzy:
Inicjatywa ENTRY
Galeria Promocyjna
Staromiejski Dom Kultury
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 

Opublikowano